Tvorba WWW

PŘIPRAVÍME VÁM MODERNÍ, RESPONSIVNÍ a VÝKONNÝ WEB

Rádi Vám zajistíme tvorbu webových stránek, které Vás budou kvalitně prezentovat na internetu a zvyšovat výkon Vašeho podnikání.

Proč webové stránky právě od MK VISION?

S radostí tvoříme webové stránky, které jsou responsivní – tedy plně kompatibilní s chytrými telefony i tablety – a které nejen dobře vypadají, ale také dodávají potřebný obchodní výkon. Naším cílem je tvořit výkonné weby, které mají smysl. Nepatříme mezi firmy, které postaví pro klienta www stránky bez hlubšího zamyšlení a správného rozložení.

Tvorba webových stránek u MK Vision probíhá od nuly, tedy od určení cílů, odpovědných osob, optimální struktury přes volbu šablony či kódování grafiky až po programování a instalaci potřebných modulů. V případě zájmu můžete námi dodané internetové stránky sami upravovat v redakčním systému.

Vybrané reference ze stavby WWW stránek

 
Naše ostatní reference najdete zde

Co říkají klienti na naši odvedenou práci v rámci stavby WWW?

Quint, spol. s r.o. – Tvorba WWW, SEO, PPC

„Perfektní spolupráce na tvorbě firemních webovek a následného marketing.“

Jan Urban - marketingový ředitel

Quint.cz

Janperlik.cz – Tvorba WWW

„Skvělá a velmi hodnotná spolupráce s MK-VISION, kterou si zkrátka a dobře nemůžu vynachválit. Narazit na vážně dobrého markeťáka nebo agenturu není sranda a u MK VISION (jmenovitě u Broňka) to byla trefa do černého! Děkuju.“

Jan Perlík - CEO Janperlik.cz

Janperlik.cz

ASEKO, spol. s r.o. – Tvorba B2B portálu

„Děkujeme za dlouhodobou a profesionální spolupráci ve všech rovinách. Společnost MK - VISION dokázala naplnit naše potřeby a očekávání, jak v rámci České republiky, tak v rámci anglofonních zemí.“

Martin Löser - marketingový ředitel

orders.aseko.com

ALMET a.s. – Tvorba WWW, SEO

„Profesiolnální přístup pro realizaci našich potřeb. Vše provedeno velice rychle a s velkým citem pro naše potřeby. Tak, jak jsme potřebovali.“

Ing. Miloslav Skala, MBA - vedoucí ekonomického úseku

almet-pistons.com

EVERTILE a.s. – Tvorba WWW, SEO, PPC

„Naprostá spokojenost s komplexním řešením webu a kalkulátoru. Cit pro grafické návrhy a následnou realizaci dynamiky webu. Také děkujeme za odhalený, nesprávně zadaný vzorec do kalkulátoru - naprosto profesionální přístup.“

Petr Kebhart - zástupce ředitele, marketingový ředitel

Evertile.cz

Jak postupujeme při tvorbě webu?

Stanovení cílů a vize

Na prvním místě celého procesu tvorby webu je definice cíle, jaký má nová webová stránka plnit. Musíme si tedy odpovědět na otázku: „Jaký je důvod tvorby webu?“ Má to být firemní prezentace, osobní vizitka či chceme nabízet služby a prodávat produkty? Je třeba si upřesnit, co přesně od webové prezentace očekáváte.

Odpovědné osoby + analýza konkurence

Na základě poznání odpovědných osob a cílové klientely navrhneme ideální strukturu, obsah, ale i design a rozložení samotného webu. Pro poznání cílové skupiny návštěvníků využíváme zejména analýzy klíčových slov.

Po základní analýze klíčových slov se zaměřujeme i na konkurenci, dle které dokážeme přesněji naplánovat a vymyslet obsahovou strategii Vašeho nového webu.

AKW + Návrh struktury

Návrhem struktury je myšlena informační architektura stránek, což znamená především rozdělení obsahu na jednotlivé stránky a podstránky. V samotném návrhu struktury se také počítá s návrhem vstupních (landing) stránek, z nichž dovedeme klienty ke stanoveným cílům.

Design webu + UX

Vzhled webových stránek je možné připravovat dvěma hlavními způsoby. Jedním z nich je design ze šablony, což je obvykle finančně nejméně náročné řešení. Druhým řešením je pak design na míru, kdy grafik navrhne vzhled přesně dle přání klienta.

Jakýmsi kompromisem mezi výše uvedenými možnostmi je design ze šablony „otesaný“ dle domluvy s klientem, což vede k větší unikátnosti vzhledu webu i přes „šablonovitý původ“ webu.

Stavba webu

Stavba webu zahrnuje implementaci vybrané šablony na zvolený redakční systém, popřípadě kódování a programování webu dle schváleného designu. Zároveň je zahrnutá instalace potřebných modulů či pluginů dle požadavků a potřeb nového webu.

Po domluvě s klientem můžeme obstarat i plnění webu obsahem a nepřeje-li si klient jinak, je součástí stavby webu i nastavení analytického měření, optimalizace rychlosti načítání stránek a zajištění funkčního provozu.

Finalizace a rozvoj webu

Neméně důležitou součástí tvorby nové webové stránky je její další zlepšování a rozvoj. Spuštěním webu by práce neměla končit, ale začínat.

V poslední fázi dochází k finálnímu ladění a úpravám, které se mohou týkat vzhledu webu, obsahu i funkčních prvků.

Můžete s námi počítat

Pokud chcete vlastní a výkonné webové stránky, neváhejte se na nás . Rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům.

Systémy, které při tvorbě a vývoji webových stránek využíváme

wordpress logo - mk-vision.cz
prestashop logo - mk-vision.cz
woocommerce logo - mk-vision.cz
html5 + css3 logo - mk-vision.cz

Pojďme pracovat na Vašem novém webu

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat, anebo nás rovnou kontaktujte:

info@mk-vision.cz
(+420) 777 325 351
Nechce se Vám vyplňovat formulář? Napište nám své číslo a my Vám rádi zavoláme.
Kontaktní informace

(+420) 777 325 351
tomas@mk-vision.cz


Kde se můžeme potkat

Potkat se můžeme v těchto městech: Praha, Teplice, Hradec Králové, Ostrava, Brno

Co pro Vás můžeme udělat?

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Pin It on Pinterest