SEO

OPTIMALIZACE (NEJEN) PRO VYHLEDÁVAČE

Bez SEO aktivit se v dnešní době neobejde žádný majitel internetové prezentace. Naše sofistikované SEO procesy prokazatelně zlepšují obchodní výsledky Vašich internetových stránek.

Co dnes „SEO“ znamená?

Profesionálně realizované SEO je dnes komplexní sadou aktivit. SEO nelze vnímat (jak je obvykle vykládáno) jako činnost striktně pro dosažení dobrého umístění ve vyhledávači. Strategická pozice na určité klíčové slovo, a s tím spojená návštěvnost, je velice důležitá. Velký význam má však také připravený web nebo eshop z pohledu návštěvníka. Na strategickou pozici i UX problematiku je potřeba klást dostatečný důraz za účelem maximalizace obchodního výkonu.

Vyhledávače se neustále aktualizují a zdokonalují s cílem nabídnout uživatelům ve výsledcích vyhledávání co možná nejrelevantnější výsledky. Aby se Váš web v přirozeném vyhledávání zobrazoval na předních pozicích a tím přiváděl velké množství relevantních návštěvníků, je zapotřebí kombinace více aktivit a procesů. Mimo jiné se jedná o detailní analýzu klíčových slov, zkvalitnění obsahu webu, tvoření kvalitativních zpětných odkazů a v neposlední řadě i vizuální optimalizaci webu.

 • On-page SEO (analýza klíčových slov, struktura webu, obsah stránek)
 • Off-page SEO (kvalitativně vedená tvorba zpětných odkazů)
 • UX (uživatelská přívětivost a přehlednost stránek)

Vybrané SEO reference

 
Další reference si můžete prohlédnout zde

Co říkají klienti na naše SEO?

VOCHOC TRADE s.r.o. - SEO

„Rádi bychom poděkovali za velice profesionální a přínosnou spolupráci. Naše pozice jsou dlouhodobě na čelních místech v rámci přirozeného vyhledávání. Také bychom rádi poděkovali za velice příjemnou a vstřícnou komunikaci ze strany MK-VISION, zejména pana Kosoura. Děkujeme.“

Kateřina Vochocová - spolumajitelka společnosti

vochoc.cz

ALMET a.s. – Tvorba WWW, SEO

„Profesionální přístup pro realizaci našich potřeb. Vše provedeno velice rychle a s velkým citem pro naše potřeby. Tak, jak jsme potřebovali.“

Ing. Miloslav Skala, MBA - vedoucí ekonomického úseku

almet-pistons.com

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o. - SEO

„Obor led svítidel je velice konkurenční i v rámci internetu. Dlouho jsme nemohli najít spolehlivého a hlavně výkonného partnera pro SEO práce. Pod správou MK - VISION pozice našeho webu dosáhly strategických pozic a také se výrazně zvýšila návštěvnost stránek. Děkujeme za naprosto precizní a profesionální přístup.“

Kateřina Vochocová - spolumajitelka společnosti

mcled.cz

EVERTILE a.s. – Tvorba WWW, SEO, PPC

„Naprostá spokojenost s komplexním řešením webu a kalkulátoru. Cit pro grafické návrhy a následnou realizaci dynamiky webu. Také děkujeme za odhalený, nesprávně zadaný vzorec do kalkulátoru - naprosto profesionální přístup.“

Petr Kebhart - zástupce ředitele, marketingový ředitel

Evertile.cz

Fan-store company s.r.o. - SEO, UX, PPC

„SEO profíci na osm? Ano to je MK VISION! Využívám jejich služby několik let a jsem spokojen s jejich maximální profesionalitou.“

Jan Filip - jednatel ve společnosti Fan-store company s.r.o.

fan-store.cz

Se SEO samotným velmi úzce souvisí i další obory, jako je obsahový/content marketing a již výše zmíněný UX (uživatelská přístupnost). Cílem SEO tedy není pouhé zaměření se na pozice v přirozených výsledcích vyhledávání. Pozice jsou pouze prostředkem k dosažení zvýšení návštěvnosti. Cílem je ale návštěvnost proměnit i v reálný výkon – tedy v konverze.

Komponenty, které Vám zajistí maximalizaci obchodního výkonu v rámci přirozeného vyhledávání .

6 důvodů, proč byste SEO měli svěřit nám?

Věnujeme se SEO v celém spektru problematiky. Tedy nejen pouze v oblasti získávání zpětných odkazů a úpravě ON PAGE faktorů, ale také v oblasti souvisejících oborů jako je obsahový marketing/UX atp.

Nesnažíme se tedy pouze přivést návštěvníky na stránky, ale proměnit jejich návštěvy i v reálný obchodní výkon konverze = ZISKY.

V oblasti SEO jsme realizovali již více než 500 projektů, a to k velké spokojenosti klientů.

Klientům se osobně věnujeme. Je to přínosnější pro získání detailního vhledu do problematiky, přesnějšího předávání informací, ale i pro klientovu informovanost o současném stavu průběhu práce – výsledcích apod.

Rádi se věnujeme každému projektu. Máme zkušenosti a pracujeme pro korporátní klientelu, pro středně velké společnosti i pro jedince. Navrhneme optimální řešení na míru. Jestli máte chvilku, navštivte naše reference.

Nehledáme zkratky, protože neexistují . Setkali jsme se s mnoha lidmi, kteří chtěli jít zkratkou, chtěli mít všechno hned a nechali se nalákat na sliby úspěchu v řádech týdnů. Tvorba hodnotného obsahu a kvalitního odkazového profilu je z podstaty SEO dlouhodobější záležitost. Až se za čas ohlédnete, budete se smát konkurenci, která bude stále na stejném místě hledat zkratky, aby pokaždé narazila na slepou uličku.

Jak při SEO postupujeme?

Poté, co nás kontaktujete, vypracujeme SEO analýzu Vašich webových stránek.

S výstupem z analýzy Vás rádi seznámíme a společně probereme možnosti, představy a cíle.

Následně Vám navrhneme strategii a již samotné varianty postupů k dosažení cílů.

Baví nás nalézat efektivní řešení pro velké společnosti, menší firmy i jednotlivce s respektem k Vašemu rozpočtu.

Hlavní činnosti v rámci SEO

 • Stanovení cílů
 • Analýza konkurence
 • Analýza klíčových slov a návrh zlepšení struktury webu
 • Vypracování technického SEO auditu stránek
 • Vypracování ON PAGE
 • OFF PAGE - kvalitativní tvorba zpětných odkazů
 • Průběžné zlepšování a rozšiřování obsahu – obsahový marketing
 • Pravidelný reporting výsledků
 • Průběžná práce na uživatelském prožitku ze stránek (rozložení, přístupnost atp. – UX)

SEO a cena

Váš náklad na SEO primárně určuje konkurence ve Vašem oboru a rozsah prací potřebných k dosažení požadovaných cílů. Vždy navrhujeme optimální řešení s ohledem na Vaše požadavky i Váš rozpočet.

MK-MEDIA

MK-MEDIA se specializují na vysoký výkon linkbuildingových odkazů, které webovým stránkám přinášejí patřičné výsledky. Prioritou MK-MEDIA je kvalitní obsah s profesionálním zpracováním a informační hodnotou.

Domluvte si s námi SEO konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat, anebo nás rovnou kontaktujte:

info@mk-vision.cz
(+420) 777 325 351
Nechce se Vám vyplňovat formulář? Napište nám své číslo a my Vám rádi zavoláme.
Kontaktní informace

(+420) 777 325 351
tomas@mk-vision.cz


Kde se můžeme potkat

Potkat se můžeme v těchto městech: Praha, Teplice, Hradec Králové, Ostrava, Brno

Co pro Vás můžeme udělat?

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Pin It on Pinterest