BondSys


Správa dluhopisů nebyla nikdy snazší a pohodlnější

Transparentnost

Svá data máte plně pod kontrolou. Snadno naleznete vše, co potřebujete.

Jednoduchost

Software BondSys je velmi intuitivní. Žádné dlouhé školení. Snadno a rychle najdete vše, co potřebujete.

Přístupnost

Ke všem datům máte neustále přístup, a to ať jste kdekoli. Z kanceláře, z domova, z dovolené… Stačí vám připojení k internetu.

Přehlednost

Nečekají vás žádné složité exporty. BondSys vám pravidelně zasílá kvalitní statistické přehledy.

Pro koho je BondSys určený?

Ať už máte svoji první emisi, nebo máte schválený prospekt ČNB, BondSys si poradí. Vše hlídá a spravuje za Vás. Je vhodný pro každého, kdo chce minimalizovat administrativu kolem dluhopisů a mít méně starostí.


Co BondSys umí?

Software za vás vyřídí výpočty a výplaty výnosů klientům, a to včetně zprocesování platby nebo generování QR kódů. Během chvilky vygeneruje statistiky jednotlivých emisí, dluhopisy k tisku, počet obchodů, výsledky jednotlivých obchodníků i kanceláří. BondSys navíc uspořádá roční reporty do přehledných tabulek, aby se Vám s daty dále lépe pracovalo.

Co potřebuju pro spuštění BondSys?

BondSys je kompatibilní s webovými prohlížeči na operačních systémech Microsoft Windows, Android i iOS. Veškerá data, která uložíte do databází, jsou navíc vícefázově zabezpečena. Nemusíte si dělat starosti s únikem dat či zneužitím třetí osobou.

Kdo má do BondSys přístup?

Mají do BondSys přístup vaši zaměstnanci? Systém pracuje s daty jednotlivých obchodníků, kteří do něj zadávají své objednávky. Také pro ně jednoduše generuje statistiky a tabulky a je pro ně nepostradatelným nástrojem. Do BondSysu je možné zanést libovolné množství dluhopisů s výplatami, a to v libovolných intervalech.

Nabízíte školení, kde nás naučíte s BondSysem pracovat?

Rádi Vám vše ukážeme, předvedeme a vysvětlíme. Sami uvidíte, že je systém opravdu přehledný a intuitivní. Navrhli jsme ho tak, aby byl uživatelsky maximálně přívětivý, a stále jej upravujeme podle zpětných vazeb, které dostáváme od svých klientů.

Původně jsme chtěli pokračovat ve správě dluhopisů tak, jak to bylo. Všechno klasicky v tabulkách v Excelu. Ale postupem času to pro nás bylo neúnosné. Byl mi doporučen systém BondSys a od té doby je správa intuitivní a přehledná. Kdykoli a kdekoli.

Přemysl Synek / WOODSEEDS

Nastavíte mi BondSys podle mých vlastních požadavků?

Vše pro vás samozřejmě nastavíme. BondSys vždy individuálně konfigurujeme podle konkrétních potřeb a přání našich klientů.

Napište nám, nechte nám na sebe kontakt - rádi se Vám ozveme!

Kontaktujte nás

Nechce se Vám vyplňovat formulář? Napište nám své číslo a my Vám rádi zavoláme.
Kontaktní informace

(+420) 777 325 351
tomas@mk-vision.cz


Kde se můžeme potkat

Potkat se můžeme v těchto městech: Praha, Teplice, Hradec Králové, Ostrava, Brno

Co pro Vás můžeme udělat?

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Pin It on Pinterest