Blog

„Musíme se mnoho učit, abychom poznali, že málo víme.“

Kategorie článků

Archivy

Knihy, které by neměly uniknout žádnému podnikateli

Čas čtení: 5 min

Cílem tohoto článku je pokusit se vypíchnout/doporučit jen pár knih, které nám za posledních 10 let přinesli ze všech nejvíc. Na tyto knihy je zkrátka Vaše "povinnost" udělat si čas! Věřte nám jedno, tyto knihy Vás dokáží v dané oblasti posunout o mnoho "levelů" dále a garantujeme Vám, že času, kterého investujete do četby, nebudete nikdy litovat.

9 základních ZÁSAD osobní/pracovní produktivity

Čas čtení: 6 min

Můžete si přečíst desítky „chytrých“ knížek o time managementu/osobním rozvoji a ve všech se Vám dostane spousty rad a tipů, jak zvýšit efektivitu práce (některé jsou velmi užitečné, některé méně). Níže jsme se rozhodli sepsat 9 čistě praktických a (dle našeho) nejdůležitějších zásad, které jsme si ze všech těch „chytrých“ knížek odnesli a které Vás dozajista dokážou nakopnout k lepší produktivitě (nám osobně vcelku zásadně změnili náš pracovní život)

Velký přehled marketingových nástrojů + MIND MAPA

Čas čtení: 10 min

Připravili jsme si pro Vás velký (ucelený) přehled marketingových nástrojů a pomůcek, bez kterých se neobejde prakticky žádný markeťák, který svou práci nebere na lehkou váhu. Jde zkrátka o základní set nástrojů každého markeťáka a zároveň se jedná o inspiraci/dobré vodítko pro samotné majitele e-shopů/webových stránek.

Kategorie článků

Archivy

Nechce se Vám vyplňovat formulář? Napište nám své číslo a my Vám rádi zavoláme.
Kontaktní informace

(+420) 777 325 351
tomas@mk-vision.cz


Kde se můžeme potkat

Potkat se můžeme v těchto městech: Praha, Teplice, Hradec Králové, Ostrava, Brno

Co pro Vás můžeme udělat?

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Pin It on Pinterest