mk-vision.cz ikona

O nás

Jsme s Vámi už 8 let.

Naše heslo zní: „vize – realizace – výkon“

Jsme tým zkušených a kreativních internetových specialistů, pro které je online marketing nejen jejich prací, ale také koníčkem a vášní. Nechybí nám zdravé nadšení ani profesní zkušenosti. Optimalizaci a tvorbě internetových stránek se věnujeme již více než 9 let.

Kdo jsme? Ti, co odvedou kvalitní a očekávanou práci. Motivaci nám dodává případný zisk a především vidina spokojeného klienta. Naším posláním je prostřednictvím online marketingu plnit sny našich klientů a díky jejich spokojenosti si potom plnit sny své (o naší práci takové pravidelně informujeme/publikujeme v našem blogu).

Maximální péče

Klientům se věnujeme vždy tak, jak bychom chtěli, aby se případní dodavatelé našich služeb věnovali našim vlastním projektům – tedy s maximální péčí a pílí. Zakládáme si na tom, aby se u nás klient cítil dobře a aby jeho podnikání rostlo společně s jeho spokojeností a zisky.

Díváme se dopředu, ne pouze kolem sebe

Jelikož je online marketing a vše kolem oborem velmi pružným a progresivně rostoucím, snažíme se být vždy 100% v obraze a přizpůsobovat svou práci a strategie nejnovějším trendům a novinkám. Ročně se proto účastníme více než dvou desítek školení a seminářů v oblasti online marketingu a tvorby www stránek. Více o námi nabízených službách naleznete v rubrice služby.

Na čem nejčastěji pracujeme?

  • SEO, UX, Obsahový marketing
  • Tvorba WWW / E-shopu
  • PPC
  • Sociální sítě
  • Konzultace

My a čísla

Jsme k dispozici

hodin týdně

Již přes

jsme tu pro Vás

Realizovali jsme již

úspěšných projektů

Vytvořili jsme pro Vás

zpětných odkazů

Proč byste s námi měli spolupracovat?

Jsme tu pro Vás již přes 9 let

V oblasti SEO, tvorby WWW a online marketingu obecně máme již více než 9 let praxe. Během této doby nám pod rukama prošlo přes 540 klientů a přes 850 projektů, které jsme (s maximální spokojeností veškeré naší klientely) realizovali.

Maximální transparentnost vzhledem ke klientovi

Nejsme žádní tajnůstkáři, kteří by si celý postup své práce nechávali pouze pro sebe. Klientovi po dokončení a v průběhu celé práce dokládáme jak postupy prací, tak i její výsledky v propracovaných reportech – klient tak má neustálý přehled o tom, co se na jeho stránkách událo a děje v současné době.

Vyplatíme se Vám

Účinek naší práce v dlouhodobém horizontu mnohonásobně převyšuje výdaje k práci vynaložené, což dokládají i případové studie, které si vedeme a jež brzy zveřejníme.

Pomůžeme „velkým i malým“

Dokážeme pomoci velkým i malým projektům / webovým stránkám a nedělá nám problém pomoci jak nadnárodní společnosti či "monstróznímu e-shopu" (viz reference) tak i menším firmám / projektům / e-shopům či dokonce osobním stránkám.

Zázemí a jistota ve všech aspektech

Nabízíme kompletní marketingové zázemí a jistotu - naše schopnosti a možnosti přesahují do mnohých marketingových oborů - nesoustředíme se čistě na SEO a činnosti k němu přidružené, ale také na jiné marketingové kanály jako je UX, obsahový / content marketing, PPC reklama (AdWords / Sklik), marketing na sociálních sítích (Facebook, Instagram atp.) a také ve zbožových srovnávačích.

Nemusíte mít tedy strach, že pro Váš "byznys" uděláme pouze část práce a zbytek budete muset poptávat jinde. U nás se Vám dostane komplexní marketingové podpory ve všech ohledech a aspektech.

Jaké nástroje nejčastěji používáme?

Jsme certifikovaní partneři Google

Bronislav Markowicz - Certifikace - Google Adwords (vyhledávací síť)
Bronislav Markowicz - Certifikace - Google Garáž

Pokud si myslíte, že je na Vaší straně nevyužitý potenciál, stačí se nám ozvat. Budeme se Vám rádi věnovat.

Ozvěte se nám, jsme tu pro Vás
Naše informační bružura
Pokud Vás zajímají další informace o naší firmě neváhejte a stáhněte si zdarma naší informační bružuru (PDF), ve které se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Brožura ke stažení ZDE

58f23a3ef19b3

Nechce se Vám vyplňovat formulář? Napište nám své číslo a my Vám rádi zavoláme.

Kontaktní informace

(+420) 777 325 351
tomas@mk-vision.cz


Naše pobočky

Praha, Na Fabiánce 36
Teplice, Buzulucká 333/35

Co pro Vás můžeme udělat?

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Jak jste se o nás dozvěděli?


Pin It on Pinterest